Hakkımızda

Açılım İnşaat, ulaşım, altyapı ve üstyapı alanında hizmet veren, kurulduğu 1999 yılından itibaren hızlı ve istikrarlı bir büyüme çizgisi izleyerek kısa sürede ülkemizin en önemli inşaat şirketi markalarından biri haline gelmiş bir taahhüt ve proje kuruluşudur.

Açılım İnşaat, Türkiye’nin önde gelen grup şirketleri arasında yer alan ve inşaat dışında enerji, medya, turizm – otelcilik, gıda, ulaşım ve savunma sanayilerinde yatırımları bulunan Açılım Grup bünyesinde faaliyet göstermektedir. Açılım İnşaat’ın ortakları Sezai Açık ve Mehmet Yalçın’ın inşaat sektöründe 20 yılı aşan tecrübeleri Açılım İnşaat’ın üst düzey uzmanlık ve kalite anlayışının temelini oluşturmaktadır.

Açılım İnşaat, güvenilirliği, kurumsal itibarı ve güçlü mali yapısı ile sektörünün en çok tercih edilen firmaları arasına adını yazdırarak hak ettiği başarıya ulaşmıştır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını hizmet sürecinin tüm aşamalarında hayata geçiren Açılım İnşaat; özel eğitimli personeli, sürekli gelişim hedefi ve üst düzey kalite anlayışı ile sektör çıtasını yukarıya taşımıştır.

Teknolojik kapasitesi ve profesyonel kadroları ile organizasyonel yapısını büyük projelere imza atmak üzere yapılandırmış olan Açılım İnşaat, Türkiye’de tamamladığı altyapı ve üstyapı projeleri ile üst düzey uzmanlığını ortaya koymuş, deneyimlerini ülke sınırları ötesine taşımak üzere hazır hale gelmiştir.