Misyon - Vizyon

Misyonumuz

İnsanoğlunun en temel gereksinimi olan barınma ve ulaşım ihtiyaçlarına, mimari ve mühendislik alanında en son teknolojileri ve en güncel sektörel uzmanlığı ekleyerek, doğa ile bağını koparmadan ve yapıların yaşamsal, sosyal ve kültürel bağlarını sağlam bir zemine oturtarak çözüm sunmak.


Vizyonumuz

Yüksek mimari bilgisini ve teknoloji uygulamalarını çevreye ve insan yaşamına maksimum fayda sağlayacak şekilde sunarak sadece Türkiye değil global ölçekte pozitif örnek teşkil edecek öncü yapı firmaları arasında yerini baki kılmak.


Amaçlarımız

Açılım’ın en büyük önceliği her ne koşulda olursa olsun yüksek kalitede işi taahhüt ettiği zamanlamaya uygun olarak tamamlayarak güvenilir firma olma özelliğini tavizsiz olarak sürdürmektir. Sektöründe öncü olacak ve geleceğe miras kalacak en çağdaş eserleri oluşturmak için sürekli gelişim ilkesi ile yönetim süreçlerini işletmekte ve kalite çıtasını dünyadaki gelişmeler doğrultusunda devamlı olarak yükseltmeyi kendine görev edinmiştir.

Güvenilirlik ve devamlılık, Açılım İnşaat’ın kurumsal itibarının temel taşlarını oluşturan unsurlardır. Sosyal sorumluluk anlayışı tüm iş süreçlerini belirleyen bir değer olarak firmanın kurumsal kültüründe yer almakta, buna ek olarak eğitim, kültür, sanat ve spor alanlarındaki somut projeler vasıtası ile hayata geçirilmektedir.

Teknolojik kapasitesi, profesyonel kadrosu ve organizasyonel yapısını büyük projelere imza atmak üzere yapılandırmış olan Açılım İnşaat, Türkiye’de tamamladığı altyapı ve üstyapı projeleri ile üst düzey uzmanlığını ortaya koymuş, deneyimlerini ülke sınırları ötesine taşımak üzere hazır hale gelmiştir.